تداوم ضدعفونی مناطق و مراکز آموزشی بندر ماهشهر و بندر امام خمینی(ره)-خرداد99
همزمان با قرمز شدن وضعیت استان خوزستان به دلیل شیوع بالای کرونا،شرکت پتروشیمی امیرکبیر در ادامه فعالیت های خود در زمینه ضدعفونی معابر و امکان آموزشی و اداری و تفریحی و شهری،خدمت رسانی خود را ادامه داده است.این اقدامات در هماهنگی با اداره بهداشت شهرستان بندر ماهشهر و شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه ویژه اتقصادی انجام می گیرد.
ضدعفونی مدارس خیابان های امام خمینی(ره)سعیدی و شریفی و مطهری بندر ماهشهر-سی ویکم اردیبهشت
مدارس و مراکز آموزشی واقع در خیابان امام خمینی (ره) و خیابان سعیدی، خیابان شریفی،خیابان مطهری،خیابان شلمچه شهرستان بندر ماهشهر ضدعفونی شدند.
​تقدیر وزیر محترم تعاون ،کار و رفاه  اجتماعی ازاقدامات مدیرعامل و کارکنان پتروشیمی امیرکبیر در جریان مبارزه با کرونا
محمد شریعتمداری،وزیر محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعی از اقدامات دکتر اسداله غلامپور،مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر در جریان مبارزه با ویروس کرونا در سطح شهرستان بندرماهشهر وبخش های و روستاهای اطراف منطقه قدردانی کرد.
​تقدیرفرماندار رامشیر از خدمات ارزنده مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر
مسئولان شهری شهرستان رامشیر روز سه شنبه سی ام اردیبهشت با حضور در دفتر مدیر عامل پتروشیمی امیرکبیر از اقدامات مدیریت این شرکت در جریان عملیات ضدعفونی و گندزدایی از این شهرستان تقدیر کرده و لوح یادبودی را به مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیرتقدیم کردند.
ضدعفونی مدارس بندر ماهشهر-سی ام اردیبهشت
آموزشگاه شهید بابایی،شهیدموحد،هنرستان شهید بهشتی،دبیرستان آزادگان،دبستان ولایت،دبستان شرافت،دبستان بهارآزادی وسمیه در شهرستان بندرماهشهر ضدعفونی شدند.
تداوم ضدعفونی مدارس بندر ماهشهر-بیست و نهم اردیبهشت
مدارس شهیدغلامرضاقنواتی،علامه امینی،دکترخضائلی،دبیرستان نهضت در شهرستان بندرماهشهر ضدعفونی شدند.
ضدعفونی مدارس شهرستان بندر ماهشهر-بیست نهم اردیبهشت
دبستان حضرت سکینه ،لاله ۶،دخترانه ایران،نویدزرشیمی وشهیدپورمیرزاده درشهرک شهیدرجایی،راهنمایی شهیدآوینی ،دبستان امام رضاع ،متوسطه عارفه دبستان شهید گنجی ،شهیدساداتی وراضیه درشهرک مدنی شهرستان بندرماهشهر صد عفونی شدند.
ضدعفونی مدارس شهرک شهید رجایی و مدنی-بیست و هشتم اردیبهشت
شرکت پتروشمی امیرکبیر به محض بازگشایی مدارس و البته قرار گرفتن استان خوزستان در وضعیت قرمز،تیم های عملیاتی ضدعفونی خود در سطح شهرستان بندر ماهشهر،توابع آن و مدارس را مجددا آغاز کرده است.
مشارکت شرکت پتروشیمی امیرکبیر در بزرگترین رزمایش گندزدایی رامشیر+ویدئو
طی هماهنگی های انجام شده با فرماندار شهرستان رامشیر،رییس اداره HSE و مشاور مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر,بزرگترین عملیات ضدعفونی این شرکت عصر دیروز جمعه پنجم اردیبهشت در این شهرستان انجام شد و مورد استقبال مردم و مسئولان شهری و انتظامی شهرستان رامشیر قرار گرفت.