» کرونا ویروس

مسابقه طراحی لوگوی برتر با عنوان «در خانه بمانیم»
شرکت پتروشیمی امیر کبیر با پیشنهاد فعالان اجتماعی و فعالان رسانه ای و فضای مجازی شهرستان بندر ماهشهر در نظر دارد در راستای مبارزه با ویروس کرونا و ترغیب مردم به ماندن در خانه،مسابقه طراحی برگزار کند.
در پی اطلاع کسب شده از وضعیت بسیار نامناسب روستای هدامه تیم ضدعفونی شرکت پتروشمی امیرکبیر با دستور فوری مدیرعامل این شرکت جهت ضدعفونی راهی این منطقه شد.
مدیرعامل پتروشمی امیرکبیر:همشهریان ماهشهری برای ضدغفونی کردن پیام دهند
مدیرعامل پتروشیمی امیر کبیر طی پیامی اعلام کرد: همشهریان شهرستان بندر ماهشهر و شهرهای تابعه مکان های لازم برای ضدعفونی را به مدیریت شرکت اطلاع دهند تا اقدامات لازم در اسرع وقت صورت گیرد.
خدمتنا مستمرة
مجلس ادارة شرکة امیرکبیر للبتروکیماویات بمناسبة تزامن السنة الشمسیة الجدیدة و استشهاد الامام موسی الکاظم ( ع) یتمنی الصحة والسلامة لجمیع الایرانیین و یعلن بانة سیواصل خدمتة لی اهالی بندر ماهشهر و مدینه بندر الامام خمینی (ره) حتی القضاء علی فایروس الکورونا المهلک
خدمت ادامه دارد
هیات مدیره شرکت پتروشمی امیر کبیر مقارن با حلول سال نو،با صدور پیامی ضمن گرامی داشتن شهادت امام موسی کاظم علیه السلام و آروزی سالی توام با صحت و سلامت برای همه مردم ایران اعلام کرد خدمات خود را به مردم شهرستان بندر ماهشهر و بندر امام خمینی تا شکست کرونا ادامه خواهد داد. متن کامل این پیام به این شرح است: