» اخبار » اخبار داخلی
اخبار داخلی

۲۶ شهریور ۱۳۹۹
دکتر میرزایی: با برنامه های امیرکبیر برای تامین پایدار خوراک ، آینده درخشانی پیش روی شرکت است
دکتر حجت اله میرزایی ، معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پیام برازجانی،دستیار وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به همراه هیاتی از مجتمع پتروشیمی امیرکبیر بازدید کردند.دکتر میرزایی در جریان این بازدید به تلاش های مجتمع امیرکبیر و مدیرعامل آن،دکتر عبدالکریم پهلوانی در راستای تامین و تضمین خوراک اشاره کرد و گفت:برنامه هایی که در راستای تامین و تضمین خوراک پایدار در پتروشیمی امیرکبیر در دستور کار قرار دارد، آینده نویدبخش و درخشان تری را پیش روی این مجتمع پتروشیمی قرار خواهد داد.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸
خدمتنا مستمرة
مجلس ادارة شرکة امیرکبیر للبتروکیماویات بمناسبة تزامن السنة الشمسیة الجدیدة و استشهاد الامام موسی الکاظم ( ع) یتمنی الصحة والسلامة لجمیع الایرانیین و یعلن بانة سیواصل خدمتة لی اهالی بندر ماهشهر و مدینه بندر الامام خمینی (ره) حتی القضاء علی فایروس الکورونا المهلک
۲۹ اسفند ۱۳۹۸
خدمت ادامه دارد
هیات مدیره شرکت پتروشمی امیر کبیر مقارن با حلول سال نو،با صدور پیامی ضمن گرامی داشتن شهادت امام موسی کاظم علیه السلام و آروزی سالی توام با صحت و سلامت برای همه مردم ایران اعلام کرد خدمات خود را به مردم شهرستان بندر ماهشهر و بندر امام خمینی تا شکست کرونا ادامه خواهد داد. متن کامل این پیام به این شرح است:
۲۷ اسفند ۱۳۹۸
قهرمان جام جهانی وزنه برداری، مدال های بین المللی خود را به شرکت پتروشیمی امیرکبیر اهدا کرد
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر، عبدالکریم پورکیان محقق، نویسنده، قهرمان پرسابقه تیم ملی وزنه برداری و قهرمان قاره آسیا و جام جهانی با انتشار پیامی از اهدای مدال های قهرمانی خود به مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این شرکت خبر داد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸
گزارش خدمت-ادامه عملیات شبانه روزی ضدعفونی امکان عمومی و مبادی ورودی بندرماهشهر-25اسفند
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر، تیم جهادی این شرکت طی هماهنگی های انجام شده با قرارگاه پدافند زیستی شهرستان بندرماهشهر اقدام به ادامه عملیات شبانه روزی ضدعفونی مبادی ورودی و امکان عمومی شهرستان کردند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸
گزارش خدمت-ادامه عملیات شبانه روزی ضدعفونی امکان عمومی و مبادی ورودی بندرماهشهر-24 اسفند
عملیات شبانه روزی ضدعفونی اماکن عمومی و مبادی ورودی بندرماهشهر توسط کارکنان پتروشیمی امیرکبیر ادامه دارد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸
پیگیری مجوز دریافت اتان از بیدبلند2
کیوان زعفری در خصوص ارائه گزارش مهم‌ترین فعالیت‌های یک ساله کارخانه CF اظهار داشت: تعمیر و نگهداری و رفع مشکلات واحد به منظور تداوم تولید واحد از طریق انجام به موقع PM و صدور TSR و W.O به‌صورت مداوم در خلال سال 1398 همواره در حال پیگیری بوده است.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸
ایفای نقش واحد در زنجیره تولید مجتمع
حفظ زنجیره تولید مجتمع با تولید محصولات بوتادین، رافینت و بوتن-1
۲۴ اسفند ۱۳۹۸
پیشتازی واحد HD با تولید بیش از 117000 تن در سال
مهندس حسین باقری از تولید بیش از 117000 تن محصول ( گرید های مختلف تاکنون) در واحد HD در یک سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: تولید محصول جدید با گرید CRP-100NATURAL و CRP-100BLACK جهت استفاده در خطوط لوله گاز و آب یکی از موفقیت‌های مهندسان توانمند این واحد است.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸
نصب دوعدد ولو  به منظور ایزوله کردن  FT-470 و جلوگیری از کاهش تناژ تولیدی
معاون واحد LLD شرکت پتروشیمی امیرکبیر گفت: با اصلاح ساختار فیلتر و جا نمایی دو عدد ولو 20 اینچ و ایزوله کردن آن بدون نیاز به پرچ کامل کمپرسور می‌توان فقط فیلتر را پرچ کرد، که با این طرح مدت زمان پرچ از 16 ساعت به دو ساعت کاهش می‌یابد و از فلرینگ پنتان، اتیلن، بوتن، هیدروژن و نیتروژن جلوگیری می‌شود.