/ اخبار / اخبار داخلی
اخبار داخلی

۱۶ خرداد ۱۴۰۱
فراخوان شناسایی منابع،شرکت ها وتأمین کنندگان موادشیمیایی
شرکت پتروشیمی امیرکبیر (سهامی عام ) در نظر دارد نسبت به شناسایی تأمین کنندگان یا تولیدکنندگان ِ داخلی و خارجی مواد شیمیایی معرفیِ مجتمعِ خود( به شرح جدول ذیل ) اقدام نماید.
۰۲ خرداد ۱۴۰۱
۳میلیون و ۷۰۰ هزار یورو صرفه جویی ارزی پتروشیمی امیرکبیر از مسیر ساخت داخل و خودکفایی/نقشه کشی ۷۵۹ قطعه برای ساخت داخل
۳ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو صرفه جویی ارزی پتروشیمی امیرکبیر از مسیر ساخت داخل و خودکفایی/نقشه کشی ۷۵۹ قطعه برای ساخت داخل

شرکت پتروشیمی امیرکبیر و اداره ساخت داخل این مجموعه در راستای خودکفایی و حمایت از تولید داخلی، اقدامات موثری را در زمینه تامین تجهیزات و قطعات و برخی کاتالیست‌ها و مواد شیمیایی در سال ۱۴۰۰ به انجام رسانید. به‌عنوان نمونه پتروشیمی امیرکبیر در سال گذشته از محل ۶۰۰ قطعه ساخته شده در اداره ساخت داخل و خرید ۱۶۶ قطعه که دارای سابقه خرید قبلی بودند،توانست بیش از ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو معادل ۹۸ میلیاردتومان صرفه جویی ارزی و ریالی برای کشور و این مجموعه به همراه داشته باشد.
همچنین در بخش مهندسی معکوس پتروشیمی امیرکبیر ۷۵۹ قطعه را جهت ساخت و سفارش نقشه کشی کرده که همگی دارای کتابچه هستند و از این تعداد ۲۳۸ قطعه در ردیف سفارش قرار گرفته اند.
همچنین این مجموعه تولیدی برای تهیه برخی اقلام پرمصرف تاسیساتی و فنی صنعت پتروشیمی که آن را در زمره پروژه اقلام پرتحرک قرار داده نیز در حال دریافت پیشنهادات فنی جهت بررسی، تایید و نهایتاً سفارش است.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
تحقق کمترین توقفات واحدهای تولیدی ازابتدا تاکنون
پتروشیمی امیرکبیر طی سال ۱۴۰۰ توانست در شاخص‌های کلیدی عملکرد از جمله تولید کل،تولید محصولات پلیمری و تولید اتیلن،بالاترین رکورد طی سنوات اخیر را به ثبت برساند و همچنین در کاهش توقفات واحدهای تولیدی نیز رکورد کمترین میزان توقفات را از خود به جای بگذارد.
۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
گزارش پتروشیمی امیرکبیر به مردم بندر ماهشهر/تحویل مسکن مددجویان کمیته امداد تا پایان خرداد/تجهیز کارگاه ساخت مدرسه دخترانه فاز هفت بندر ماهشهر/مشارکت در تکمیل پروژه باغ موزه محیط‌زیست/تامین روزانه غذای مرکز نگهداری از کودکان معلول
۰۲ فروردین ۱۴۰۱
پیام تبریک مدیر عامل شرکت پتروشیمی امیر کبیربمناسبت فرارسیدن عید نوروز
پیام تبریک مدیر عامل شرکت پتروشیمی امیر کبیربمناسبت فرارسیدن عید نوروز
۱۶ اسفند ۱۴۰۰
برای چهارمین سال پیاپی پتروشیمی امیرکبیر صنعت سبز شد
شرکت پتروشیمی امیرکبیر؛برای چهارمین سال متوالی از سوی سازمان حفاظت محیط زیست کشور به عنوان شرکت صنعتی سبز انتخاب شد.این دستاورد بزرگ به واسطه حفظ رعایت ملاحظات و الزامات زیست محیطی در پتروشیمی امیرکبیر به دست آمده است.
۱۸ دی ۱۴۰۰
با حضور مدیران و پرسنل شرکت آیین بزرگداشت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد
همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (س) ،مراسم ویژه دومین سالگرد شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی درشرکت پتروشیمی امیرکبیر با حضور کارکنان و مدیران شرکت و سخنرانی حجت الاسلام سید عابدین موسوی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بندرماهشهر برگزار شد.
۰۸ دی ۱۴۰۰
غلامرضا نیک‌‌نسب، از جوانان بومی و متخصص در حوزه منابع انسانی به سرپرستی مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت پتروشیمی امیرکبیر
غلامرضا نیک‌‌نسب، از جوانان بومی و متخصص در حوزه منابع انسانی به سرپرستی مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت پتروشیمی امیرکبیر منصوب شد.
۱۵ آذر ۱۴۰۰
آئین معارفه سرپرست پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد/مهندس مصدقی‌فرد، سرپرست جدید پتروشیمی امیرکبیر: یکپارچه‌تر از گذشته، به سمت
آئین معارفه مهندس یدالله مصدقی‌فرد؛ سرپرست پتروشیمی امیرکبیر با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت، نمایندگان سهامداران و مدیران ارشد شرکت برگزار شد.
۳۰ آبان ۱۴۰۰
هفته بسیج گرامی باد