» اخبار » اخبار داخلی
اخبار داخلی

۲۰ مهر ۱۳۹۹
پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۰۰درصدی شرکت پتروشیمی امیرکبیر
شرکت پتروشیمی امیرکبیر پیشنهاد افزایش ۱۰۰درصدی سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق العاده ارائه کرده است.
۰۲ مهر ۱۳۹۹
برگزاری آیین تجلیل از ایثارگران و مدافعان حرم شرکت امیرکبیر به مناسبت هفته دفاع مقدس
آیین تجلیل از ایثارگران و مدافعان حرم شرکت پتروشیمی امیرکبیر با حضور
مدیر عامل شرکت،آقای دکتر پهلوانی برگزار شد و از یادگاران هشت سال دفاع مقدس در این شرکت با اهدای هدیه تقدیر به عمل آمد.
دکتر عبدالکریم پهلوانی در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، مراسم تشییع او را شبیه ترین رویداد به ایام دفاع مقدس توصیف کرد و گفت:آن مراسم نشان داد روحیه ایثار و شهادت همچنان در کشور وجود دارد.
۲۶ شهریور ۱۳۹۹
دکتر میرزایی: با برنامه های امیرکبیر برای تامین پایدار خوراک ، آینده درخشانی پیش روی شرکت است
دکتر حجت اله میرزایی ، معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پیام برازجانی،دستیار وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به همراه هیاتی از مجتمع پتروشیمی امیرکبیر بازدید کردند.دکتر میرزایی در جریان این بازدید به تلاش های مجتمع امیرکبیر و مدیرعامل آن،دکتر عبدالکریم پهلوانی در راستای تامین و تضمین خوراک اشاره کرد و گفت:برنامه هایی که در راستای تامین و تضمین خوراک پایدار در پتروشیمی امیرکبیر در دستور کار قرار دارد، آینده نویدبخش و درخشان تری را پیش روی این مجتمع پتروشیمی قرار خواهد داد.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸
خدمتنا مستمرة
مجلس ادارة شرکة امیرکبیر للبتروکیماویات بمناسبة تزامن السنة الشمسیة الجدیدة و استشهاد الامام موسی الکاظم ( ع) یتمنی الصحة والسلامة لجمیع الایرانیین و یعلن بانة سیواصل خدمتة لی اهالی بندر ماهشهر و مدینه بندر الامام خمینی (ره) حتی القضاء علی فایروس الکورونا المهلک
۲۹ اسفند ۱۳۹۸
خدمت ادامه دارد
هیات مدیره شرکت پتروشمی امیر کبیر مقارن با حلول سال نو،با صدور پیامی ضمن گرامی داشتن شهادت امام موسی کاظم علیه السلام و آروزی سالی توام با صحت و سلامت برای همه مردم ایران اعلام کرد خدمات خود را به مردم شهرستان بندر ماهشهر و بندر امام خمینی تا شکست کرونا ادامه خواهد داد. متن کامل این پیام به این شرح است:
۲۷ اسفند ۱۳۹۸
قهرمان جام جهانی وزنه برداری، مدال های بین المللی خود را به شرکت پتروشیمی امیرکبیر اهدا کرد
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر، عبدالکریم پورکیان محقق، نویسنده، قهرمان پرسابقه تیم ملی وزنه برداری و قهرمان قاره آسیا و جام جهانی با انتشار پیامی از اهدای مدال های قهرمانی خود به مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این شرکت خبر داد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸
گزارش خدمت-ادامه عملیات شبانه روزی ضدعفونی امکان عمومی و مبادی ورودی بندرماهشهر-25اسفند
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر، تیم جهادی این شرکت طی هماهنگی های انجام شده با قرارگاه پدافند زیستی شهرستان بندرماهشهر اقدام به ادامه عملیات شبانه روزی ضدعفونی مبادی ورودی و امکان عمومی شهرستان کردند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸
گزارش خدمت-ادامه عملیات شبانه روزی ضدعفونی امکان عمومی و مبادی ورودی بندرماهشهر-24 اسفند
عملیات شبانه روزی ضدعفونی اماکن عمومی و مبادی ورودی بندرماهشهر توسط کارکنان پتروشیمی امیرکبیر ادامه دارد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸
پیگیری مجوز دریافت اتان از بیدبلند2
کیوان زعفری در خصوص ارائه گزارش مهم‌ترین فعالیت‌های یک ساله کارخانه CF اظهار داشت: تعمیر و نگهداری و رفع مشکلات واحد به منظور تداوم تولید واحد از طریق انجام به موقع PM و صدور TSR و W.O به‌صورت مداوم در خلال سال 1398 همواره در حال پیگیری بوده است.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸
ایفای نقش واحد در زنجیره تولید مجتمع
حفظ زنجیره تولید مجتمع با تولید محصولات بوتادین، رافینت و بوتن-1