» اخبار » اخبار داخلی
اخبار داخلی

۰۵ بهمن ۱۳۹۸
برگزاری سی و چهارمین دوره اجلاس روسای بهره برداری پتروشیمی های سراسر کشور
سی و چهارمین دوره اجلاس روسای بهره برداری سراسر کشور صبح پنجشنبه سوم بهمن ماه با میزبانی شرکت پتروشیمی امیرکبیر و با حضور مسئولین شرکت صنایع ملی پتروشیمی و روسای بهره برداری مجتمع های پتروشیمی در جزیره کیش برگزار شد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۸
به رغم کاهش خوراک، واحد LLD تولید تعریف شده خود را محقق کرد
روسای واحدهای LLD و LD با ارائه گزارش عملکرد واحدهای متبوع خود در آذرماه سال‌جاری را ارائه کردند که بر آن اساس می‌توان به تحقق برنامه تعریف شده واحد LLD و نیز تحقق 95 درصدی برنامه تولیدی واحد LD اشاره کرد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۸
هدیه ازدواج 30 میلیون تومانی بلاعوض به کارکنان
مدیرمالی و سرمایه‌گذاری شرکت پتروشیمی امیرکبیر گفت: 38 نفر از مزدوجین سال 98این شرکت، هدیه ازدواج 30 میلیون تومانی بلاعوض دریافت کردند.
۳۰ دی ۱۳۹۸
تعمیرات اساسی  در واحد BD/B1 در کمترین زمان ممکن
رئیس واحد BD/B1 شرکت پتروشیمی امیرکبیر گفت: شرایط فرآیندی واحد و ناخالصی‌های همراه خوراک برش چهار کربنه، ایجاب می‌کند که تعمیرات اساسی سالیانه در برنامه واحد گنجانده شود، خوشبختانه این عملیات در کمترین زمان ممکن با موفقیت انجام شد.
۳۰ دی ۱۳۹۸
سامان‌دهی انبارهای بخش‌های مختلف مجتمع
رئیس اداره عملیات انبارها شرکت پتروشیمی امیرکبیر گفت: با حمایت‌های مدیریت محترم عامل، بازدیدهای مکرر و طی یک برنامه‌ریزی مدون انبارهای بخش‌های مختلف مجتمع با هدف صرفه‌جویی در هزینه‌ها سامان‌دهی شدند.
۲۹ دی ۱۳۹۸
نگاهی به واحد الفین از آغاز تا امروز
رئیس کارخانه الفین شرکت پتروشیمی امیرکبیر گفت: خوشبختانه با وجود کارکنان خبره و توانمند در این واحد از زمان راه‌اندازی تا‌کنون موفق به اجرای پروژه‌های توسعه‌ای برای بومی‌سازی تعویض کاتالیست‌های راکتور هیدروژناسیون و همچنین افزایش کیفیت محصولات تولیدی، موفقیت‌هایی حاصل شده است که مرهون خودباوری و خوداتکایی جوانان ایرانی است.
۲۹ دی ۱۳۹۸
بار دیگر بالاترین آمار تولید پلیمری را به ثبت رساندیم
مدیر‌ برنامه‌ریزی و کنترل تولید شرکت پتروشیمی امیرکبیر گفت: همکاران با
تولید پلیمری451288تن، مفتخریم بالاترین رکورد مجموع تولید پلیمری در 9 ماهه ابتدای سال که بیشترین ارزش افزوده را برای این مجتمع تولیدی دارد و بیشترین تاثیر را بر روی EPS شرکت داشته، برگی زرین دیگری در افتخارات خود طی دوره شش ساله گذشته به ثبت برسانیم.
۲۹ دی ۱۳۹۸
رشد3/5 برابری پتروشیمی امیرکبیر در بورس
افزایش قیمت سهم، نمایانگر این است که سهام شرکت در حال پیدا کردن جایگاه خود در بازار سرمایه می‌باشد که در این میان عواملی در رشد این سهام تاثیرگذار بوده‌اند.
۱۷ دی ۱۳۹۸
میثاق با شهیدان مقاومت در حزن واندوه مثال زدنی
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی امیر کبیر در جهت تجلیل از مقام شامخ شهید بزرگوار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش، پیش از ظهر امروزدوشنبه ۱۶ دی ماه ۹۸مراسم بزرگداشتی در مجتمع پتروشیمی امیرکبیر برگزار گردید.
۱۱ دی ۱۳۹۸
تقدیر از پرستاران درمانگاه پتروشیمی امیرکبیر
طی مراسمی از زحمات یک ساله پرستاران شرکت پتروشیمی امیرکبیر با حضور مدیران این شرکت قدردانی شد.