» اخبار » اخبار داخلی
اخبار داخلی

۰۹ مهر ۱۳۹۸
حمایت های پتروشیمی امیرکبیر از خانواده شهدا و ایثارگران ستودنی است
رئیس بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان بندرماهشهر گفت: تلاش ها و حمایت های مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر از خانواده شهدا و ایثارگران و رسیدگی به مشکلات آنها نسبت به سایر مجتمع های تولیدی متمایز است.
۰۹ مهر ۱۳۹۸
برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولان پتروشیمی و منطقه ای بندرماهشهر در پتروشیمی امیرکبیر
روز دوشنبه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراسمی در محل آمفی تئاتر این شرکت با حضور حجت السلام و المسلمین آیت الله حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری و جمعی از مسئولین شهرستان بندرماهشهر و مدیران صنایع برگزار شد.
۰۹ مهر ۱۳۹۸
قدردانی عضو مجلس خبرگان رهبری از پتروشیمی امیرکبیر/ آیت الله حیدری:با توکل بر خدا تحریم های اقتصادی را پشت سر خواهیم گذاشت
حجت السلام و المسلمین آیت الله حیدری گفت: توکل بر خدا مهم ترین مولفه و ویژگی پیروزی در هشت سال دفاع مقدس بود، همچنین توکل بر خدا حرکت و استقامت با فکر و اندیشه نیز در راس امور ملت ایران و رزمندگان بود، پیشرفت های حاصل شده فعلی در کشور به ویژه در علم و صنعت نیز مرهون رشادت های رزمندگان است.
۰۶ مهر ۱۳۹۸
رکورد شکنی پتروشیمی امیرکبیر در تولید محصولات پلمیری بعد از ده سال/ پیش بینی تحقق ظرفیت اسمی 700 هزارتنی تولید تا پایان‌سال/  رشد ۱۲۵ درصدی دریافت اتیلن
برای اولین بار در طول ۱۰ سال گذشته، تولید محصولات پلیمری پتروشیمی امیرکبیر که نقش اساسی در EPS شرکت دارند، با تامین به موقع خوراک متنوع و رشد دریافت اتیلن، در پایان اولین روز مهرماه از مرز ۳۱۵ هزار تن گذشت.
۰۳ مهر ۱۳۹۸
تامین خوراک پتروشیمی‌ها باید با جدیت پیگیری شود
حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بر ضرورت تامین خوراک مجتمع‌های پتروشیمی و تسریع در اجرای پروژه جمع‌آوری فلرهای نفتی در خوزستان تاکید کرد.
۰۳ مهر ۱۳۹۸
۳.۵ میلیارد دلار برای جمع‌آوری فلرهای نفتی در خوزستان نیاز است
استاندار خوزستان با اشاره به ضرورت تامین خوراک مورد نیاز مجتمع های پتروشیمی در خوزستان، گفت‌: بخش قابل توجهی از این تامین خوراک می تواند از طریق جمع‌آوری فلرهای نفتی باشد که به ۳.۵ میلیارد دلار منابع مالی نیاز دارد.
۰۳ مهر ۱۳۹۸
بازدید حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری از مجتمع پتروشیمی امیرکبیر بندر ماهشهر+گزارش تصویری
حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری روز سه شنبه از مجتمع پتروشیمی امیرکبیر بندر ماهشهر بازدید کرد./ عکس: علی معرف-ایرنا
۰۳ مهر ۱۳۹۸
کارمندان پتروشیمی امیرکبیر مهمان دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس
کارکنان شرکت پتروشیمی امیرکبیر روز یکشنبه با حضور در آسایشگاه شهید بهشتی تهران مهمان رزمندگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس بودند.
۰۱ مهر ۱۳۹۸
حضور پررنگ پتروشیمی امیرکبیر در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست
روز یکشنبه اصلانی معاون وزیر امورخارجه با هیئت همراه خود در آیین افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از غرفه پتروشیمی امیرکبیر بازدید کردند و در جریان آخرین دستاوردهای این شرکت قرار گرفتند.
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
فتح قله 5هزار متری آرارات توسط تیم کوهنوردی پتروشیمی امیرکبیر
تیم پنج نفره کوهنوردی پتروشیمی امیر کبیر به قله 5137 متری آرارات صعود کرد.