شرکت پتروشیمی امیرکبیر / نمایش جزییات خبر

مجمع عمومی سالانه پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد

مجمع عمومی سالانه پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پتروشیمی امیرکبیر به تاریخ ۲۵ تیرماه سال جاری با حضور سهامدارن حقیقی و حقوقی در محل دفتر مرکزی تهران برگزار شد و صورت های مالی منتهی به سال ۱۳۹۸ به تصویب مجمع رسید.به بهانه برگزاری این مجمع مروری بر عملکرد شرکت پتروشیمی امیرکبیر در حوزه های مختلف تولید،فروش،خوارک و ساخت داخل خواهیم داشت که گزارش آن در جلسه مجمع ارائه شد.

 

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر،این شرکت در سال 98 دستاوردهای متعددی  را در عرصه های مختلف داشته است که در ذیل به آن اشاره می شود.

خوراک

شرکت امیرکبیر موفق شد تا 87 درصد پوشش بودجه و 88 درصد پوشش طراحی دریافت خوراک مایع را محقق کند. همچنین در بخش خوراک اتیلن،202 درصد پوشش بودجه و 148 درصد پوشش دریافت خوارک اتیلن را محقق کرده است.

 محصولات پلیمیری

این شرکت در بخش تولیدات محصولات پلی میری،در سال 98 توانست 22 درصد نسبت به سال 97 افزایش تولید داشته باشد که این میزان تولید بالاترین رکورد از زمان شروع به کار شرکت محسوب می شود.

پلی اتیلن سنگین، پلی اتیلن سبک خطی و پلی اتیلن سبک

در تولید پلی اتیلن سنگین،95 درصد ظرفیت اسمی برای اولین بار در سال 98 محقق شد. همچنین 32 درصد افزایش محصول پلی اتیلن سنگین نسبت به مدت مشابه سال گذشته تحقق یافته است.شرکت امیرکبیر همچنین توانست تا بالاترین رکورد تولید محصول پلی اتیلن سنگین در مدت مشابه طی سنوات گذشته همانند سال 89 را به ثبت برساند.

در تولید پلی اتلین سبک خطی،امیرکبیر توانست،93 درصد ظرفیت اسمی را برای اولین بار محقق کند و بالاترین رکورد تولید این محصول از سال 95 به این سو را به خود اختصاص دهد.همچنین در تولید پلی اتیلن سبک،72 درصد ظرفیت امیرکبیر در سال 98 رکورد کمترین ساعات تعطیلی را به رغم حوادثی که در منطقه بندرماهشهر،مثل اعتراضات آبان و شیوع کرونا،به وقوع پیوست،به خود اختصاص داده است.طراحی برای اولین بار محقق شده و بالاترین رکورد تولید در سنوات گذشته به ثبت رسیده است.

 

 

 

 

 

 

۲۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۴
تعداد بازدید : ۳,۷۳۳
کد خبر : ۲۷۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید