شرکت پتروشیمی امیرکبیر / نمایش جزییات خبر

برگزاری اختتامیه مسابقات فوتسال جام دهه فجر کارکنان پتروشیمی امیرکبیر/تیم حراست قهرمان این دوره از رقابت ها شد/تقدیر اداره ورزش از مدیران و روسای شرکت

برگزاری اختتامیه مسابقات فوتسال جام دهه فجر کارکنان پتروشیمی امیرکبیر/تیم حراست قهرمان این دوره از رقابت ها شد/تقدیر اداره ورزش از مدیران و روسای شرکت
فینال رقابت های مسابقات فوتسال کارکنان واحدهای مختلف شرکت پتروشیمی امیر کبیر به مناسبت دهه ی فجر انقلاب اسلامی پس ازوقفه ی چند ماهه به دلیل شیوع کرونا بارعایت دستورالعمل های بهداشتی ونظارت اداره بهداشت این شرکت به همت اداره ورزش شرکت امیرکبیر برگزار شد و کاپ قهرمانی این دوره از مسابقات از سوی مدیرعامل شرکت؛دکتر پهلوانی به تیم اداره حراست اهدا شد.

 

این دوره از مسابقات در تیر ماه ۱۴۰۰ در سالن ورزشی بعثت ناحیه صنعتی بندر ماهشهر ادامه یافت که در نهایت تیم‌های واحد حراست مقام اول،تیم واحد HSE مقام دوم وتیم واحد اداری مالی مقام سوم راکسب کردند.همچنین تیم واحد الفین هم کاپ اخلاق را دریافت کرد.

در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات که در حضور مدیرعامل و مدیران و روسای شرکت برگزار شد،قادر شریفی مدیر اداره ورزش و جوانان بندرماهشهر نیز طی سخنانی از حمایت های پتروشیمی امیرکبیر از مجموعه ورزش شهرستان تشکر کرد.وی همچنین گفت : در سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰  اقدامات خوبی از سوی پتروشیمی امیرکبیر اعم از کمک های مالی ، خرید و اهدای چندین نوبت لباس ورزشی به تیم های محلات شهر چمران و شهرک طالقانی ،اهدای توپ و برگزاری باشکوه مسابقات فوتبال به مناسبت یادواره ی آزادسازی خرمشهر در جهت کمک به ورزش شهرستان صورت گرفته است.

در انتهای این دوره از مسابقات همچنین اداره ورزش پتروشیمی امیرکبیر با اهدای لوح؛از مدیران و روسای شرکت که در مسیر برگزاری رقابت های ورزشی حامی و نقش آفرین بوده اند،تقدیر کرد. تقدیر از فرزندان نخبه ورزشی کارکنان شرکت نیز بخش دیگر این مراسم بود. شایان ذکر است؛ تیم های دوم و سوم این دور از رقابت ها نیز کاپ و هدایای خود را از سوی مدیرعامل دریافت کردند.

 

 

 
۲۱ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۰
تعداد بازدید : ۳,۱۳۶
کد خبر : ۳۲۶
Loading

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید