شرکت پتروشیمی امیرکبیر / نمایش جزییات خبر

برای چهارمین سال پیاپی پتروشیمی امیرکبیر صنعت سبز شد

برای چهارمین سال پیاپی پتروشیمی امیرکبیر صنعت سبز شد
شرکت پتروشیمی امیرکبیر؛برای چهارمین سال متوالی از سوی سازمان حفاظت محیط زیست کشور به عنوان شرکت صنعتی سبز انتخاب شد.این دستاورد بزرگ به واسطه حفظ رعایت ملاحظات و الزامات زیست محیطی در پتروشیمی امیرکبیر به دست آمده است.
این مجتمع در ارزیابی سال ۱۳۹۹-۱۴۰۰ که از سوی سازمان حفاظت محیط زیست انجام گرفته است توانست به عنوان واحد منتخب صنعتی سبز کشور برگزیده شود.

سازمان حفاظت محیط زیست کشور در راستای حفاظت از محیط زیست و به منظور تشویق واحدهای صنعتی و خدماتی و انتقال تجارب صنایع موفق در زمینه کنترل و کاهش آلاینده های زیست محیطی و ایجاد فضای رقابت ، هر ساله از بین صنایع مختلف کشور نسبت به انتخاب و معرفی صنایع سبز کشور اقدام می نماید که پتروشیمی امیرکبیر در این ارزیابی توانست این موفقیت را کسب کند.

 

بهبود سیستم های پالایش و کنترل آلاینده ها، مدیریت بازیافت مواد زائد،مصرف بهینه حامل های انرژی،استقرار سیستم های پایش لحظه ای، استقرار مدیریت زیست محیطی ISO14000، ارتقا سطح دانش و فرهنگ زیست محیطی مدیران و کارکنان واحد توسعه فضای سبز از جمله مواردی است که در ارزیابی سازمان محیط زیست کشوری لحاظ میگردد و پتروشیمی امیرکبیر توانسته از فیلتر موارد مذکور عبور کند و موفق به کسب نشان صنعت سبز شود.

 

 

 

۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ۱۵:۱۴
تعداد بازدید : ۱,۳۳۹
کد خبر : ۳۶۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید