شرکت پتروشیمی امیرکبیر / نمایش جزییات خبر

برگزاری جشن هفته وحدت و گرامیداشت روز ایمنی و آتش نشانی در پتروشیمی امیرکبیر

جشن هفته وحدت و روز آتش نشان
آئین گرامیداشت هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق (ع) و بزرگداشت روز ایمنی و آتش نشانی در پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی امیرکبیر، این مراسم با حضور مدیرعامل، مدیران و پرسنل این شرکت و با اجرای هنرمندان استان خوزستان در سالن آمفی تئاتر مجتمع پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر ضمن تبریک هفته وحدت گفت : اتحاد و وحدت توامان موجب پیشرفت خواهد شد.
دکتر سعید صادقی با بیان اینکه امانت داری از مهمترین صفات پیامبر اکرم است، افزود : در هرجایگاهی که هستیم باید از مکارم اخلاقی ایشان هم در کار و هم در زندگی شخصی استفاده نماییم.

وی با تبریک روز ایمنی و آتش نشانی و گرامیداشت این روز گفت : ایمنی و سلامت پرسنل مسأله بسیار مهمی است‌ که دائما از سوی واحد HSE رصد می شود.

مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر اظهار داشت: نگاه بایستی واقع بین باشد ولی نیاز است تا استاندارد ساز باشیم و فراتر از استاندارد ها حرکت کنیم.

صادقی گفت: در حوزه HSE تجهیزات باید به روز باشد تا در هر حادثه ای بتوان از شرکت صیانت و حادثه را مدیریت نمود.

وی افزود: در این حوزه کارهای خوبی انجام و برنامه های خوبی نیز آماده شده است و تمام ارکان شرکت نیز در راستای اجرایی شدن این برنامه ها پای کار هستند.
۱۱ مهر ۱۴۰۲ ۱۲:۴۷
www.akpc.ir |
تعداد بازدید : ۱,۳۰۳
کد خبر : ۴۴۰
کلیدواژه ها: HSE, جشن هفته وحدت, روز آتش نشان, سعید صادقی پتروشیمی امیرکبیر, سعید صادقی پتروشیمی, سعید صادقی, پتروشیمی امیرکبیر, پتروشیمی, ماهشهر, بندر ماهشهر, پتروشیمی ماهشهر, HSE ,

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید