شرکت پتروشیمی امیرکبیر|نمایش جزییات خبر

آغاز ساخت مخزن 28 هزار متر مکعبی اتیلن در پتروشیمی امیرکبیر

آغاز ساخت مخزن 28 هزار متر مکعبی اتیلن در پتروشیمی امیرکبیر
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی امیرکبیر، درحاشیه ی شروع به کار این پروژه، امیدسعادت نیا با اشاره به روند نوسازی زیرساخت ها در جهت تولید پایدار اظهارداشت: هدف از ساخت این مخزن افزایش تولید در محصولات پلی اتیلنی و جبران تغییرات در تولید اتیلن است.

مدیرمجتمع پتروشیمی امیرکبیر با اعلام این خبر گفت: یکی از دستاوردهای این پروژه افزایش تولید متوسط 135 هزار تن محصولات پلی اتیلن که با احداث و راه‌اندازی این مخزن، کل ظرفیت واحدهای پلی اتیلنی در دسترس خواهد بود.

 

سعادت نیا با تاکید بر صرفه‌جویی 1500 میلیارد ریالی در جانمایی جدید مخزن اتیلن افزود: در مطالعات قبلی، جانمایی احداث این مخزن در محل دیگری انجام گرفته بود که با جانمایی جدید علاوه بر جلوگیری از تخریب انبارهای آن محل، حجم پایپینگ جهت اتصال این مخزن به واحد الفین این مجتمع به طور چشم‌گیری کاهش خواهد داشت.

 

دراین مراسم نمایندگان شرکت تدبیر فن آسیا بعنوان مدیریت طرح پروژه و جمعی از مدیران شرکت حضور داشتند.

 

شرکت پتروشیمی امیرکبیر به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پلی اتیلن در ایران به شمار می‌رود مجتمع تولیدی آن در سایت چهار منطقه ویژه پتروشیمی و در استان خوزستان واقع شده است.

۱۴ آبان ۱۴۰۲ ۰۹:۰۵
www.akpc.ir |
تعداد بازدید : ۱,۳۹۶
کد خبر : ۴۴۷
کلیدواژه ها: امید سعادت نیا, مخزن, سعید صادقی پتروشیمی امیرکبیر, سعید صادقی پتروشیمی, سعید صادقی, پتروشیمی امیرکبیر, پتروشیمی, ماهشهر, بندر ماهشهر, دکتر سعید صادقی, پتروشیمی ماهشهر, پلی اتیلن

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید