شرکت پتروشیمی امیرکبیر / نمایش جزییات خبر
از سوی سازمان حفاظت از محیط زیست

تندیس ویژه صنعت سبز کشور ،برای پنجمین سال متوالی به پتروشیمی امیرکبیر اهدا شد

تندیس ویژه صنعت سبز کشور ،برای پنجمین سال متوالی به پتروشیمی امیرکبیر اهدا شد
روز سه‌شنبه در بیست‌و چهارمین همایش ملی واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی سبز که در محل سالن همایش‌های سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، از اقدامات پتروشیمی امیرکبیر در راستای تصفیه پساب‌های صنعتی، کاهش محسوس گازهای فلر و همچنین کمک به کاشت گیاهان بومی تجلیل شد.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی امیر کبیر، در ابتدای این مراسم رئیس سازمان محیط‌زیست با اشاره به تهدیدات عمده زیست محیطی گفت: تولید رابطه مستقیم با محیط زیست دارد و باید توسعه را وامدار محیط زیست بدانیم.
علی سلاجقه با اشاره به استقبال بی نظیر شرکت های مختلف از پیوستن به واحدهای صنعتی سبز کشور افزود: در این دوره از همایش، ۳۰۵ واحد متقاضی از سراسر کشور حضور داشته اند که از میان آن‌ها ۲۱۴ واحد صنعتی ۸۱ واحد خدماتی و ۱۰ واحد معدنی با شاخص‌های مختلف عمومی و تخصصی ثبت نام کردند که تنها ۱۰ درصد از آنها حائز شرایط مطلوب برای دریافت جایزه بودند.
در ادامه، از شرکت های سبز و موفق در حوزه حفاظت از محیط زیست تقدیر به عمل آمد که در این بین، شرکت پتروشیمی امیرکبیر با کسب بهترین امتیازات در مباحث زیست محیطی، موفق به دریافت تندیس ویژه این همایش شد.
۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۱۹:۱۸
akpc.ir |
تعداد بازدید : ۴,۶۸۷
کد خبر : ۴۵۷
کلیدواژه ها: صنعت سبز, محیط زیست, سعید صادقی پتروشیمی امیرکبیر,صنعت شهر, کلنگ زنی, سعید صادقی پتروشیمی, ابوالفضل حاتمی, پتروشیمی امیرکبیر, پتروشیمی, بندر ماهشهر, دکتر سعید صادقی, پتروشیمی ماهشهر

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید