شرکت پتروشیمی امیرکبیر / نمایش جزییات خبر

برگزاری اردوی بزرگ دانش آموزان ممتاز پتروشیمی امیرکبیر

برگزاری اردوی بزرگ دانش آموزان ممتاز پتروشیمی امیرکبیر
اردوی بزرگ دانش آموزان ممتاز پتروشیمی امیرکبیر برای اولین بار با رفع تبعیض بین کارکنان پیمانکاری و رسمی با ارائه بهترین امکانات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر، به همت هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت، به منظور افزایش رفاه خانواده کارکنان و ترویج روحیه نشاط و شادی بین کودکان و نوجوانان، برای اولین بار اردوی تفریحی دانش آموزان ممتاز کلیه کارکنان رسمی و پیمانکاری این شرکت با تدارک امکانات ویژه برپا شد.

در جریان برگزاری این اردو تفریحی که در ۳ مرحله در مردادماه به انجام رسید بیش از ۳۰۶ دانش آموز ممتاز در مقاطع تحصیلی ششم ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم دختر و پسر به همراه بیش از 20 مربی از کارکنان و اولیا دانش آموزان عازم تهران شدند.

از ویژه برنامه های این اردو تفریحی-علمی که در اردوگاه دانش آموزی باهنر تهران برگزار شد، می توان به بازدید از حسینیه جماران، بیت امام خمینی (ره) و خانه موزه مرحوم آیت الله رفسنجانی، گردش در پارک بزرگ آبی(او پارک)، بازدید از کاخ نیاوران و برج میلاد، بازدید و خرید از باغ کتاب، گردش در مجتمع تجاری کوروش، گردش در رویا پارک و هیومن پارک، بازی کارتینگ و بازی پینت بال اشاره کرد.

در این اردو که از مصوبات کمیته فرهنگی شرکت می باشد، از بهترین سرویس ایاب ذهاب (هواپیما)، غذا و اسکان استفاده شده بود، علاوه بر برنامه های تفریحی، برنامه های مذهبی، علمی، ورزشی و روانشناسی نیز با حضور حجت الاسلام و المسلین ریاضی، سرکار خانم دکتر محمدی و مربیان آموزشی-ورزشی تدارک دیده شده بود.

گفتنی است، ارائه برنامه های رفاهی ویژه خانواده کارکنان از مهم ترین دغدغه های هیات مدیره امیرکبیر است که با تشکیل کمیته فرهنگی و تدارک ده ها برنامه رفاهی و مناسبتی با اهتمام مدیر عامل و مدیران این شرکت، گام های بزرگی جهت رفاه خانواده کارکنان رسمی و پیمانکاری برای اولین بار در تاریخ صنعت پتروشیمی برداشته شده است که همین امر موجب رضایت مندی قابل توجه، نشاط و امیدواری در بین خانواده ها و افزایش انگیزه فعالیت در ثبت رکورد های تولید در بین کارکنان این مجتمع بزرگ تولیدی شده است.

انتهای پیام/


اردو
اردو
اردو

اردو
اردو
اردو
اردو
اردو
اردو
اردو
اردو
اردو
اردو

۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۸:۲۵
تعداد بازدید : ۲,۸۲۸
کد خبر : ۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید