شرکت پتروشیمی امیرکبیر / نمایش جزییات خبر
تداوم کیفیت در امیرکبیر

کسب موفقیت‌آمیز گواهینامه‌های استاندارد در پتروشیمی امیرکبیر

کسب موفقیت‌آمیز گواهینامه‌های استاندارد در پتروشیمی امیرکبیر
با همکاری اداره برنامه‌ریزی راهبردی و تعالی سازمان و ادارات مختلف شرکت پتروشیمی امیرکبیر و با انجام ممیزی‌های متعدد داخلی و خارجی، استاندارد‌ها و گواهینامه‌های کیفیت در سطح ملی و بین المللی دریافت شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی امیرکبیر، این مجموعه به عنوان واحد پیشرو در استقرار مدل‌های مدیریتی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر ماهشهر، از سال ۱۳۸۴ موفق به تعریف و نهادینه سازی استانداردهای ایزو گردیده است. 

 رئیس برنامه ریزی راهبردی وتعالی سازمانی پتروشیمی امیرکبیر با اعلام این خبر گفت: از سال ۱۳۸۴ به بعد، شرکت امیرکبیر ضمن اجرای پروژه بهبود فرآیندهای سازمانی (BPI) و سایر ابزارهای مدیریتی ، مانند تعالی سازمانی، سـعی در ارتقاء سطح مدیریتی و بهبود عملکرد خود و استانداردسازی فرآیندها نموده است. 

 مهندس الهه علیجانی با تاکید بر پایش مداوم کیفیت در این شرکت افزود: به منظور به‌روزآوری در استانداردهای سازمان در حوزه مدیریت کیفیتISO9001 ، مدیریت انرژیISO50001 ، مدیریت ایمنی و بهداشتISO45001 ، مدیریت زیست محیطیISO14001 ،  مدیریت کیفیت در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی ISO29001 و مدیریت ریسک ISO31000 ، واحد برنامه ریزی و تعالی سازمانی از سال گذشته اقدامات کاملی را در این حوزه انجام داده است.
 
علیجانی در خاتمه، با تشکر از همکاری تمامی کارکنان در کسب این موفقیت خاطرنشان کرد: تمامی اقدامات با هدف ایجاد آمادگی حداکثری و انطباق فعالیت‌های سازمان با الزامات استانداردها، سال ۱۴۰۱ (با اجرای یک دوره کامل ممیزی داخلی) و همچنین در اردیبهشت و خرداد ماه سال جاری، صورت پذیرفت و با لطف خدا و حمایت کامل مدیریت محترم عامل و سایر مدیران سازمان در روزهای اجرای ممیزی خارجی، این موفقیت برای مجموعه امیرکبیر رقم خورد.
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ ۱۲:۲۴
www.akpc.ir |
تعداد بازدید : ۱,۰۵۶
کد خبر : ۴۷۸
کلیدواژه ها: ایزو, استاندارد, سعید صادقی پتروشیمی امیرکبیر, سعید صادقی پتروشیمی, سعید صادقی, پتروشیمی امیرکبیر, پتروشیمی, ماهشهر, بندر ماهشهر, دکتر سعید صادقی, پتروشیمی ماهشهر, پلیمر

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید