شرکت پتروشیمی امیرکبیر|نمایش جزییات خبر

عزم خانوادگی پتروشیمی امیرکبیر برای خلق حماسه جمهور

عزم خانوادگی پتروشیمی امیرکبیر برای خلق حماسه جمهور
کارکنان پرتلاش پتروشیمی امیرکبیر به همراه خانواده با حضور در محل استقرار صندوق سیار اخذ رای برای انتخابات رییس جمهور چهاردهم، جلوه‌های زیبایی از شور، شعور و تعهد را خلق کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی امیرکبیر، در راستای تاکید مقام معظم رهبری بر مشارکت حداکثری آحاد مردم در بزرگترین رویداد سیاسی کشور و نقش‌آفرینی موثر در انتخاب رئیس جمهور چهاردهم، پتروشیمی امیرکبیر با تدارک برنامه ای ویژه در راستای سهولت حضور کارکنان عملیاتی به همراه خانواده در محل مجتمع، با برگزاری جشنواره‌ای ضمن اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، حضور خانوادگی و مشارکت حداکثری را فراهم کرد.

بعدازظهر امروز صندوق سیار شماره ۹۶ انتخابات ریاست جمهوری شهرستان بندرماهشهر جهت انجام فرآیند رای‌گیری انتخاباتی از تلاشگران صنعت پتروشیمی و خانواده آنها در مسجد الرضا(ع) پتروشیمی امیرکبیر مستقر شد.

کارکنان عملیاتی و نوبت‌کار به همراه خانواده، همزمان با اقشار مختلف جامعه در شعبه اخذ رای مجتمع پتروشیمی امیرکبیر برای شرکت در جشن سیاسی، پای صندوق رای رفته و نام رئیس جمهور منتخب خود را به صندوق انداخته تا بار دیگر در حماسه جمهور نقش‌آفرینی کنند.

برگزاری مراسم و برنامه‌های متنوع فرهنگی، مسابقه عکاسی "شور حضور"، ثبت لحظات زیبا و خاطره‌‌انگیز حماسه خانوادگی همکاران و تقدیر ویژه از کودکان حاضر در جشن ملی انتخابات، از اقدامات پتروشیمی امیرکبیر بود تا تلاشگران صنعت پتروشیمی همگام با سایر هم‌وطنان حماسه‌ای جاویدان و ماندگار رقم بزنند.

حضور خانوادگی پتروشیمی امیرکبیر در انتخابات ریاست جمهوری

مسابقه عکاسی شور حضور در پتروشیمی امیرکبیر

انتهای پیام./

۱۵ تیر ۱۴۰۳ ۱۶:۴۵
تعداد بازدید : ۱۱۶
کد خبر : ۴۹۰
کلیدواژه ها: چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری , پتروشیمی امیرکبیر , حماسه حضور , حماسه جمهور

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید