» اخبار » پیام‌ها
پیام ها

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
پتروشیمی امیرکبیر ١٤٠٠ را با رکوردشکنی آغاز کرد / عبور از مرزهای تولید در ده‌ سال گذشته
پتروشیمی امیرکبیر فروردین ۱۴۰۰ را با ثبت بهترین رکورد تولید انواع محصولات هیدروکربنی و پلیمری، نسبت به ده سال گذشته آغاز کرد.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیام تبریک مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر به مناسبت روز جهانی كارگر
همزمان با روز جهانی کارگر،دکتر پهلوانی مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر در پیامی ضمن تبریک این روز به کارگران محترم شرکت؛از تلاش و کوشش آنها قدردانی کرد.
۱۹ فروردین ۱۴۰۰
تقدیر از پرسنل واحد بهداشت پتروشیمی امیرکبیر
بمناسبت روز جهانی بهداشت از کارکنان واحد بهداشت مستقر در مجتمع پتروشیمی امیر کبیر تقدیر بعمل آمد.
۱۸ فروردین ۱۴۰۰
ثبت رکورد قابل توجه فروش پتروشیمی امیرکبیر در سال ۹۹ / رشد ۲۰۹درصدی فروش صادراتی محصولات
جمع فروش پتروشیمی امیرکبیر با نماد «شکبیر» در سال ۱۳۹۹ به پانزده‌هزار و ۷۵۴ میلیارد تومان رسید. این میزان فروش، در مقایسه با فروش هفت‌هزار و ۴۲۹ میلیارد تومانیِ سال ۱۳۹۸، نمایانگر رشد ۱۱۲درصدی است. این افزایش فروش در گام نخست مرهون افزایش چشم‌گیر تولید پتروشیمی امیرکبیر بوده است.
۲۹ اسفند ۱۳۹۹
پایان موفقیت آمیز تعمیرات پتروشیمی امیرکبیر با تحقق اولین های بسیار
تعمیرات پتروشیمی امیرکبیر در اسفندماه ۹۹ با رعایت پروتکل های بهداشتی و راهبری تیم مدیریتی و فنی و نیروهای مجرب مجموعه آغاز و بعد از سه هفته با صرف۲۰۰ هزار نفر ساعت با موفقیت به پایان رسید.
۲۲ اسفند ۱۳۹۹
پاک سازی ساحل دریاچه نمک بندرماهشهر توسط هیئت دوچرخه سواری پتروشیمی امیرکبیر
هیئت دوچرخه سواری پتروشیمی امیرکبیر صبح روز پنج شنبه ۲۱ اسفند ماه با شعار همراه با طبیعت ، همگام با سلامتی اقدام به پاک سازی دریاچه نمک بندر ماهشهر کردند.
۲۰ اسفند ۱۳۹۹
رکورد بی سابقه تولیدات پلیمری پتروشیمی امیرکبیر در سال ۹۹ از بدو راه اندازی تاکنون
پتروشیمی امیرکبیر توانست در روزهای پایانی سال ۹۹ ؛ رکورد تولیدات محصولات پلیمری خود را به میزان چشم گیری افزایش داده و از مرز ۶۰۰ هزار تن عبور کند.
رکوردی که نه تنها نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیشتر بوده بلکه از بدو راه اندازی پتروشیمی امیرکبیر تاکنون بی نظیر بوده است.
۱۷ اسفند ۱۳۹۹
گرامیداشت روز درختکاری در پتروشیمی امیرکبیر
۱۵ اسفند روز درختکاری است؛ مناسبتی که یادمان می آورد هر درختی که به خاک می سپاری ، لبخند آسمان و حال خوب زمین را در پی دارد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۹
برای سومین سال پیاپی پتروشیمی امیرکبیر صنعت سبز شد
شرکت پتروشیمی امیرکبیر؛برای سومین سال متوالی از سوی سازمان محیط زیست کشور به عنوان شرکت صنعتی سبز انتخاب شد.این دستاورد بزرگ به واسطه حفظ رعایت ملاحظات و پروتکل های زیست محیطی در پتروشیمی امیرکبیر به دست آمده است.
۰۷ اسفند ۱۳۹۹
افتتاح پروژه رفاهی مسکن ۲۰۰ واحدی کارکنان پتروشیمی امیرکبیر
پروژه رفاهی مسکن ۲۰۰ واحدی کارکنان شرکت پتروشیمی امیرکبیر در بندر ماهشهر؛ همزمان با میلاد باسعادت حضرت علی( ع)توسط دکتر پهلوانی مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر افتتاح شد.