» اخبار » پیام‌ها
پیام ها

۱۳ اسفند ۱۳۹۹
برای سومین سال پیاپی پتروشیمی امیرکبیر صنعت سبز شد
شرکت پتروشیمی امیرکبیر؛برای سومین سال متوالی از سوی سازمان محیط زیست کشور به عنوان شرکت صنعتی سبز انتخاب شد.این دستاورد بزرگ به واسطه حفظ رعایت ملاحظات و پروتکل های زیست محیطی در پتروشیمی امیرکبیر به دست آمده است.
۰۷ اسفند ۱۳۹۹
افتتاح پروژه رفاهی مسکن ۲۰۰ واحدی کارکنان پتروشیمی امیرکبیر
پروژه رفاهی مسکن ۲۰۰ واحدی کارکنان شرکت پتروشیمی امیرکبیر در بندر ماهشهر؛ همزمان با میلاد باسعادت حضرت علی( ع)توسط دکتر پهلوانی مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر افتتاح شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۹
گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پتروشیمی امیرکبیر
پایگاه مقاومت بسیج با همراهی اداره امور ورزش و اداره روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ؛ با برگزاری برنامه های مختلف بصیرت افزایی، فرهنگی،ورزشی و سرگرمی ؛ این ایام را گرامی داشتند.
۰۱ بهمن ۱۳۹۹
رشد خیره کننده سود خالص پتروشیمی امیرکبیر در ۹ ماه منتهی به آذر ۹۹
۶۴۸ درصد افزایش سود خالص و ۷۹ درصد رشد درآمد عملیاتی نسبت به ۹ ماهه سال گذشته ،

سود خالص پتروشیمی امیرکبیر در ۹ ماه منتهی به آذر ماه۹۹ با رشد ۶۴۸ درصد، یکی از رویدادهای بی نظیر این مجتمع تولیدی در سال جاری و حتی سال های گذشته بوده است.
۰۱ بهمن ۱۳۹۹
آتش نشانان شرکت پتروشیمی امیر کبیرفاتح اولین دوره ی مسابقات پله نوردی خوزستان
اولین دوره مسابقات پله نوردی آتش نشانان خوزستان به میزبانی شهر اهواز برگزار شد.در این مسابقات؛آتش نشانان پتروشیمی امیرکبیر توانستند عنوان اول این مسابقات را از آن خود کنند.همچنین کسب قهرمانی تیمی ،چندین مقام انفرادی حاصل تلاش تیم پتروشیمی امیرکبیر دراین دوره از مسابقات بود.
۱۲ دی ۱۳۹۹
بازدید مدیرعامل شرکت توسعه سرمایه رفاه از مجتمع پتروشیمی امیرکبیر
زه تابیان: هدف اصلی ما به عنوان سهامدار حمایت از توسعه و طرح های توسعه ای امیرکبیر است

دکتر پهلوانی: بجز امر تولید و سودآوری مهم ترین دستاورد امیرکبیر اجماع و وفاق سازمانی حول محور ماموریت و چشم انداز شرکت است/تلاش برای ثبت رکورد تولید ۷۰۰ هزار تن محصول پلیمری در سال آینده .
۰۹ دی ۱۳۹۹
بازدید مدیرعامل بانک تجارت و هیات همراه از پتروشیمی امیرکبیر
دولت آبادی: نگاه بانک تجارت به صنعت پتروشیمی توسعه ای است / پهلوانی: توسعه وفاق و اجماع ملی و سازمانی میخواهد

مدیرعامل بانک تجارت ؛ به همراه اعضای هیات مدیره و هیات همراه در ادامه سفر خود به بندر ماهشهر و منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ؛ امروز مهمان پتروشیمی امیرکبیر بودند.
۰۹ دی ۱۳۹۹
تقدیر از کارمندان نمونه پتروشیمی امیرکبیر / مدیرعامل بانک تجارت: ۵۹ درصد تعاملات صنعت پتروشیمی بر عهده بانک تجارت است
آیین تقدیر از کارمندان نمونه شرکت های صنایع پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر به میزبانی بانک تجارت برگزار شد و از کارمندان نمونه پتروشیمی امیرکبیر ، آقایان علیرضانوبختی ، عبدالمهدی افضلی ، حسین خدایی و علیرضا اسکندری با حضور دکتر پهلوانی ؛ مدیرعامل این شرکت تجلیل شد.
۰۲ دی ۱۳۹۹
رکورد ۲۲ درصد مثبت در معاملات سهام پتروشیمی امیرکبیر/ تاثیر قرارداد ده ساله اتان بر افزایش حجم معاملات
در اولین روز بعد از بازگشایی نماد محقق شد: پتروشیمی امیرکبیر با نماد شکبیر در پایان معاملات امروز رکورد ۲۲/۸۷ درصد مثبت را از آن خود کرد. سهام پتروشیمی امیرکبیر که از ابتدای آذر ماه روند رو به رشدی را تجربه کرده؛بعد از افشای اطلاعات با اهمیت در سامانه کدال درخصوص انعقاد قرارداد ده ساله خرید گاز اتان از پالایشگاه بیدبلند؛امروز در اولین بازگشایی و در پایان معاملات ۲۲/۸۷درصد مثبت را ثبت کرد.
۰۱ دی ۱۳۹۹
تقدیر از پرستاران مجتمع پتروشیمی امیر کبیر با حضور مدیر مجتمع و مدیر واحد HSE انجام شد
صبح امروز بمناسبت میلاد حضرت زینب (س)وگرامیداشت روز پرستار باحضورمدیر مجتمع و مدیر واحد HSE در اورژانس مجتمع، از پرستاران مستقر در مجتمع پتروشیمی امیر کبیر با اهدای هدایایی ؛ تقدیر به عمل آمد.