» اخبار » پیام‌ها
پیام ها

۰۴ مرداد ۱۳۹۹
دکتر پهلوانی: طرفدارنگاه متوازن به بهره مندی از اصل جوانگرایی و تجربیات نخبگان صنعتی هستم
آیین تکریم و تجلیل از دکتر اسداله غلامپور و معارفه دکتر عبدالکریم پهلوانی،مدیرعامل جدید پتروشیمی امیرکبیر،باحضور نمایندگان بانک رفاه کارگران،رئیس و اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت برگزار و حکم انتصاب دکتر پهلوانی از سوی نماینده بانک رفاه کارگران به ایشان تقدیم شد.
۰۱ مرداد ۱۳۹۹
دکتر عبدالکریم پهلوانی به عنوان مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر منصوب شد
دکتر عبدالکریم پهلوانی مدیر توانمند،پاکدست،خوشنام و از بدنه صنعت پتروشیمی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر شد.
۲۷ تیر ۱۳۹۹
آمار فروش داخلی وصادراتی پتروشیمی امیرکبیر در سال 98
شرکت پتروشیمی امیرکبیر در سال 98،در بحث فروش،افزایش 50 درصدی مبلغ و 7 درصدی مقدار فروش نسبت به سال 97 را تجربه کرده است.
۲۷ تیر ۱۳۹۹
برنامه های تامین پایدار خوراک اقتصادی در سال 98
پتروشیمی امیرکبیر درسال 98،اقداماتی را در جهت رفع موانع تامین پایدار خوراک انجام داده است تا بتواند بر موانع محیطی غلبه کند.
۲۶ تیر ۱۳۹۹
نگاهی به عملکرد مجموعه ساخت داخل
شرکت امیرکبیر در سال 98،در حوزه ساخت داخل توانست به موفقیت هایی در حوزه های ذیل دست پیدا کند که حاصل تلاش محققان این بخش در شرکت بوده است.تلاش برای بومی سازی قطعات در شرایط تحریمی از جمله فعالیت های نیروهای ساخت داخل شرکت امیرکبیر به شمار می رود.
۲۶ تیر ۱۳۹۹
تشریح ظرفیت های تولیدی کارخانه های پتروشیمی امیرکبیر
شرکت پترشیمی امیرکبیر در سال 98 در زمینه تولید در واحدهای تولیدی،توانست رکورد تولیدات خود را جا به جا کند که این محصول تلاش و همکاری همه نیروهای مجتمع بوده است.این شرکت در کارخانه های مختلف تولیدی برنامه هایی را اجرا کرده است که به تفکیک به مرور آن می پردازیم.
ا
۲۶ تیر ۱۳۹۹
مجمع عمومی سالانه پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پتروشیمی امیرکبیر به تاریخ ۲۵ تیرماه سال جاری با حضور سهامدارن حقیقی و حقوقی در محل دفتر مرکزی تهران برگزار شد و صورت های مالی منتهی به سال ۱۳۹۸ به تصویب مجمع رسید.به بهانه برگزاری این مجمع مروری بر عملکرد شرکت پتروشیمی امیرکبیر در حوزه های مختلف تولید،فروش،خوارک و ساخت داخل خواهیم داشت که گزارش آن در جلسه مجمع ارائه شد.
۱۴ تیر ۱۳۹۹
آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )منتشر گردید:
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) منتشر گردید.
۱۲ تیر ۱۳۹۹
اهداء ۲۵۰۰ عدد ماسک N95 و۲۰۰۰هزار دستکش لاتکس به بیمارستان حاجیه معرفی بندرماهشهر
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیر کبیرظهر امروز پنجشنبه مورخه ۱۲تیرماه ۹۹ ۲۵۰۰ عددماسک N95 و۲۰۰۰جفت دستکش لاتکس به بیمارستان حاجیه معرفی بندرماهشهراهدا شد.
۱۱ تیر ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیر کبیر ظهر امروزچهارشنبه مورخ ۱۱تیرماه ۹۹،سرهنگ پاسدار کریم بابایی،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرماهشهر به همراه فرمانده حوزه مقاومت بسیج صنایع این شهرستان باحضوردر مجتمع پتروشیمی امیر کبیر بامدیرعامل ومدیران این شرکت دیدار و از اقدامات این شرکت در جریان مبارزه با شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.