» اخبار » پیام‌ها
پیام ها

۰۵ آبان ۱۳۹۹
رشد چشم گیر ۱۶۴ درصدی سود خالص در پتروشیمی امیرکبیر/ درآمد عملیاتی ۳۰ درصد افزایش یافت
شرکت پتروشیمی امیرکبیر در شش ماهه اول سال ۹۹ توانست درآمد عملیاتی،سود ناخالص،سود عملیاتی و سود خالص،خود را نسبت به مدت مشابه سال قبل به طور چشم گیری افزایش دهد.بر این اساس، پتروشیمی امیرکبیر با رشد ۱۶۴ درصدی نسبت به شش ماهه اول سال 98 در سود خالص رشد چشم گیری از خود به نمایش گذاشت.
۱۷ مهر ۱۳۹۹
برگزاری مانور واکنش در شرایط اضطراری در پتروشیمی امیرکبیر
مانور واکنش در شرایط اضطراری و مدیریت بحران به منظور شناسایی نقاط ضعف ، قوت و بالا بردن سطح آمادگی و تصمیم‌گیری مدیران و کارکنان در محل شرکت پتروشیمی امیرکبیر با موفقیت برگزار شد.
۱۴ مهر ۱۳۹۹
تقدیر رئیس کل بانک مرکزی از پتروشیمی امیرکبیر به دلیل انجام تعهدات ارزی
شرکت پتروشیمی امیرکبیر به دلیل ایفای تعهدات خود در بازگشت ارز به کشور توانست در میان 50 صادرکننده نمونه ای قرار بگیرد که از سوی رییس کل بانک مرکزی مورد تقدیر قرار گرفتند.
۰۹ مهر ۱۳۹۹
دیدار مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر با آتش نشانان
دکتر عبدالکریم پهلوانی مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی در جمع کارکنان ایستگاه آتش نشانی مجتمع حضور یافت و در نشستی صمیمانه با آتش نشانان دیدار و از خدمات آنها تقدیر کرد.
۰۴ مرداد ۱۳۹۹
دکتر پهلوانی: طرفدارنگاه متوازن به بهره مندی از اصل جوانگرایی و تجربیات نخبگان صنعتی هستم
آیین تکریم و تجلیل از دکتر اسداله غلامپور و معارفه دکتر عبدالکریم پهلوانی،مدیرعامل جدید پتروشیمی امیرکبیر،باحضور نمایندگان بانک رفاه کارگران،رئیس و اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت برگزار و حکم انتصاب دکتر پهلوانی از سوی نماینده بانک رفاه کارگران به ایشان تقدیم شد.
۰۱ مرداد ۱۳۹۹
دکتر عبدالکریم پهلوانی به عنوان مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر منصوب شد
دکتر عبدالکریم پهلوانی مدیر توانمند،پاکدست،خوشنام و از بدنه صنعت پتروشیمی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر شد.
۲۷ تیر ۱۳۹۹
آمار فروش داخلی وصادراتی پتروشیمی امیرکبیر در سال 98
شرکت پتروشیمی امیرکبیر در سال 98،در بحث فروش،افزایش 50 درصدی مبلغ و 7 درصدی مقدار فروش نسبت به سال 97 را تجربه کرده است.
۲۷ تیر ۱۳۹۹
برنامه های تامین پایدار خوراک اقتصادی در سال 98
پتروشیمی امیرکبیر درسال 98،اقداماتی را در جهت رفع موانع تامین پایدار خوراک انجام داده است تا بتواند بر موانع محیطی غلبه کند.
۲۶ تیر ۱۳۹۹
نگاهی به عملکرد مجموعه ساخت داخل
شرکت امیرکبیر در سال 98،در حوزه ساخت داخل توانست به موفقیت هایی در حوزه های ذیل دست پیدا کند که حاصل تلاش محققان این بخش در شرکت بوده است.تلاش برای بومی سازی قطعات در شرایط تحریمی از جمله فعالیت های نیروهای ساخت داخل شرکت امیرکبیر به شمار می رود.
۲۶ تیر ۱۳۹۹
تشریح ظرفیت های تولیدی کارخانه های پتروشیمی امیرکبیر
شرکت پترشیمی امیرکبیر در سال 98 در زمینه تولید در واحدهای تولیدی،توانست رکورد تولیدات خود را جا به جا کند که این محصول تلاش و همکاری همه نیروهای مجتمع بوده است.این شرکت در کارخانه های مختلف تولیدی برنامه هایی را اجرا کرده است که به تفکیک به مرور آن می پردازیم.
ا